Elsős leszek

Kedves leendő első osztályos kisgyermekek!

Amennyiben szeptembertől szeretnétek a Váci csapatába tartozni, kérjétek meg Anyukáitokat, töltsék ki az alábbi kérdőívet!

Kérdőív >>>

Kedves Szülők!

A regisztrációs kérdőívet kitöltő szülőket meghívjuk a „Kukucskálózárt Facebook csoportunkba, ahol a 2021/2022-es beiskolázási programjainkat osztjuk meg Önökkel. Itt minden beiskolázással kapcsolatos információt tudatunk Önökkel. Természetesen üzenet formájában kérdéseket is tehetnek fel nekünk.
Sok szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt, aki kíváncsi a nálunk folyó munkára, mégha idén csak digitális formában is, de megismerkedhetnek az iskola szemléletével, a leendő tanítókkal. Bepillantást adunk a tanítás menetébe, módszereinkbe.
Javasoljuk, lapozzák végig honlapunkat, képeinket, ezáltal egy kis ízelítőt kapnak mindennapjainkból. Jövőre pedig várjuk Önöket, csöppenjenek bele a Váci világába!
Bizakodva és bíztatva, szeretettel várunk minden új kisgyermeket iskolánk közösségébe, és a leendő osztályainkba.

Beiratkozáshoz szükséges információk:

A jelentkezéskor kérni fogjuk, hogy válaszoljanak az alábbi kérdésekre:
-Milyen idegen nyelvet kíván tanulni gyermekük? (német vagy angol)
-Az osztályfőnök által tanított etikát vagy a hitoktató által tanított hit- és erkölcstan oktatást választják gyermekük számára? (órarendbe építve heti 1 óra)

Kérjük, hogy az alábbi dokumentumokat hozzák magukkal!
-gyermek nevére kiállított személyi igazolvány vagy a gyermek születési anyakönyvi kivonata
-gyermek nevére kiállított lakcímkártya
-gyermek oltási könyve
-gyermek ötéves státusz lapja (háziorvosnál; védőnőnél beszerezhető)
-az óvoda igazolása (oktatási azonosítóval)
-nevelési tanácsadás keretében végzett iskolaérettségi vizsgálat szakértői véleménye
-Szakértői Bizottság szakvéleménye (ha van ilyen)

Figyelem! A gyermek oktatási azonosítója (OM-azonosítója) az óvoda által kiadott igazoláson szerepel. Ellenkező esetben az óvodában kell megkérdezni!

E-napló