Elsős leszek

Kedves leendő elsősök!

Hamarosan elérkezik a pillanat, amikor szüleitekkel iskolát választatok! Még hátra van egy nagyon kellemes óvodai év számotokra, amikor Ti lesztek a nagyok, a példaképek a kisebb gyerkőcöknek! Mi azonban itt a Váci Iskolában már most arra készülünk, hogyan tegyük egyszerűbbé, zökkenőmentesebbé az óvoda-iskola átmenetet a családotok számára. Szeretettel hívunk és várunk benneteket a „Váci Kalózai” rendezvénysorozatra, ahol barangolunk egyet a Kincses-szigeten, próbára tesszük kézügyességünket, fantáziánkat, közben ismerkedünk egymással és a lelkes kalóz-tanító nénikkel! Nézzétek meg a programjainkat, gyertek el a Váci Iskolába, hallgassátok meg a tanító nénik óráit, vegyetek részt a Kalóz Klub foglalkozásain! Annyit elárulhatunk, izgalmas kalandokban lehet részetek!

Szeretettel a leendő elsős tanító nénik:
Anett néni, Gabi néni, Eszti néni, Heni néni
Hívunk, várunk, vár a VÁCI!

ISKOLÁBA KÉSZÜLÖK
PROGRAMOK ÓVODÁSOKNAK

Kalóznapok „Váci Kalózai” - ---- KALÓZSZIGET – Boszorkánykonyhával
 VÁCI_KALÓZAI  október 13. péntek 16.30
Bemelegítő akadálypálya a kölyökatlétikai eszközökkel, kincskeresés, eldugott kinder tojások az aulában, verseny, csatakiáltás kitalálása
Kincses láda készítése
Gipszhalacska kifestése

2. VÁCI_KALÓZAI november 17.
Bőr karkötő készítése
Szemtakaró készítése gumival
Előadás szülőknek: Az iskolaérettség kritériumai, átmenet az óvoda-iskola között
Következő alkalomra hozz magaddal egy egyszínű pólót!
Nyílt tanítási órák 2017.11.22. szerda 8.00-10.00

3.VÁCI KALÓZAI február 09.  16.30
Kincses térkép készítése
Papírdúccal kalózos nyomat készítése pólóra