Étkezés, heti étlap

Hungast december havi étlapok (általános iskolák részére) >>

Hungast november havi étlapok (általános iskolák részére) >>

TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy az étkezési térítési díj KÉSZPÉNZBEN történő beszedését a koronavírus járvány újbóli terjedésének megelőzése érdekében 2020.09.01-től szüneteltetjük az intézményben!
Fizetési lehetőség:
  • átutalással a 10918001-00000129-17550086  bankszámlaszámra
  • készpénzben az Unicredit bankban a fenti számlaszámra
Amennyiben utalással nem tudja megoldani a térítési díj fizetését, akkor a Nádasdy Ferenc utca 4. szám alatti irodánkban az alábbi napokon biztosítunk lehetőséget:
  • 2021. január 11 - én 7.30 - 15.00 óráig
  • 2021. január 18 - án 7.30 - 15.00 óráig
  • Pótbefizetés:
  • 2021. január 25 - én 7.30 – 15.00 óráig
A fent megadott napokon kívül irodánkban nincs személyes ügyfélfogadás !
A Nádasdy utcai irodában történő készpénzes fizetés esetén a parkolás a környező utcákban lehetséges. Irodánkban a védőmaszk használata kötelező és egyszerre csak egy fő ügyintézhet.

Felmerült kérdés esetén, kérjük keresse ügyintézőnket, a   06 - 20 - 327 15 44 telefonszámon. Megértésüket köszönjük!
                                                                                                                                              Szombathelyi Köznevelési GAMESZ

Tisztelt Szülők!

A koronavírus járvány terjedésének mérséklése érdekében - az ügyfélfogadás és az ügyintézés rendjére vonatkozóan - a Szombathelyi Köznevelési Gamesz a biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása, a közösségi érintkezések számának csökkentése, az ügyek folyamatos ellátásának érdekében védőintézkedéseket vezet be.
A szülők/az ügyfelek személyes fogadására CSAK és KIZÁRÓLAG a kijelölt térítési díj szedési napokon van lehetőség a Szombathely, Nádasdy u. 4. szám alatti irodában. Minden további munkanapon (hétfő-csütörtök 7:30-16:00, péntek 7:30-13:30) csak telefonos és emailben történő kapcsolattartás lehetséges.
A kialakult járványhelyzetben előtérbe kerülnek az érintésmentes megoldások. Emiatt szorgalmazzuk a térítési díj átutalással történő kiegyenlítését, ezzel mellőzve a munkavállalók és a szülők/ügyfelek közvetlen találkozását, érintkezését.
A személyes ügyintézés esetén az orrot és a szájat eltakaró maszk használata kötelező. Az ügyintézőn kívül egyszerre csak 1 fő tartózkodhat az erre kijelölt helyen. A térítési díj befizetésénél történő várakozás ideje alatt kérjük a másfél méteres távolságot betartani.
Kérelmek, nyilatkozatok, határozatok, igazolások, bármilyen egyéb papíralapú dokumentum leadására, az iroda előtt, erre a célra kihelyezett postaládán keresztül van lehetőség.
Szem előtt tartva a munkavállalók és a szülők/ügyfelek közös érdekeit, köszönjük megértésüket!
Szombathely, 2020. november 5.

Tisztelettel:
                                                            Szombathelyi Köznevelési Gamesz