Étkezés, heti étlap

Diétás étkezéssel kapcsolatos információk >>

Hungast március havi étlapok (általános iskolák részére) >>

Tisztelt Szülők/ Gondviselők!
A rendkívüli helyzetre való tekintettel az étkeztetéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.
A digitális oktatás bevezetésével a megrendelt adagok automatikusan lemondásra kerülnek.
Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy akik 2021. március 8-tól étkezést kérnek sürgősen jelezzék, legkésőbb március 5-én 9 óráig az étkezési ügyintézőjüknél.
Az étel az alábbi helyek egyikéről vihető el 11:30-12:00 között: (autóról történik az ételosztás, műanyag dobozokban)
  • Bercsényi Miklós Általános Iskola hátsó gazdasági bejárata
  • Dési Huber István Általános Iskola hátsó gazdasági bejárata
  • Gothard Jenő Általános Iskola bejárata
  • Aranypatak Étterem
  • Paragvári Utcai Általános Iskola gazdasági bejárata
  • Aranyhíd EGYMI hátsó gazdasági bejárata
  • Nyitra Utcai Általános Iskola hátsó gazdasági bejárata
A digitális oktatás ideje alatt az étkezés módosítását (új étkezés/lemondás) a megszokott módon, tárgynapot megelőzően 8:30-ig jelezze az étkeztetési ügyintézőnél, vagy az elelmezes@gamesz.szombathely.hu címen.
Kérjük, a Krétát kísérjék figyelemmel, a változásokat ott fogjuk jelezni, illetve a Szombathelyi Köznevelési GAMESZ honlapján is közzé tesszük!
Tisztelettel:
                                          Szombathelyi Köznevelési GAMESZ

TÁJÉKOZTATÓ

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy az étkezési térítési díj KÉSZPÉNZBEN történő beszedését a koronavírus járvány újbóli terjedésének megelőzése érdekében 2020.09.01-től szüneteltetjük az intézményben!
Fizetési lehetőség:
  • átutalással a 10918001-00000129-17550086  bankszámlaszámra
  • készpénzben az Unicredit bankban a fenti számlaszámra
Amennyiben utalással nem tudja megoldani a térítési díj fizetését, akkor a Nádasdy Ferenc utca 4. szám alatti irodánkban az alábbi napokon biztosítunk lehetőséget:
  • 2021. március  8 - án 7.30 - 15.00 óráig
  • 2021. március 16 - án 7.30 - 15.00 óráig
  • Pótbefizetés:
  • 2021. március 22 - én 7.30 – 15.00 óráig
A fent megadott napokon kívül irodánkban nincs személyes ügyfélfogadás !
A Nádasdy utcai irodában történő készpénzes fizetés esetén a parkolás a környező utcákban lehetséges. Irodánkban a védőmaszk használata kötelező és egyszerre csak egy fő ügyintézhet.

Felmerült kérdés esetén, kérjük keresse ügyintézőnket, a   06 - 20 - 327 15 44 telefonszámon. Megértésüket köszönjük!
                                                                                                                                              Szombathelyi Köznevelési GAMESZ

Tisztelt Szülők!

A koronavírus járvány terjedésének mérséklése érdekében - az ügyfélfogadás és az ügyintézés rendjére vonatkozóan - a Szombathelyi Köznevelési Gamesz a biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása, a közösségi érintkezések számának csökkentése, az ügyek folyamatos ellátásának érdekében védőintézkedéseket vezet be.
A szülők/az ügyfelek személyes fogadására CSAK és KIZÁRÓLAG a kijelölt térítési díj szedési napokon van lehetőség a Szombathely, Nádasdy u. 4. szám alatti irodában. Minden további munkanapon (hétfő-csütörtök 7:30-16:00, péntek 7:30-13:30) csak telefonos és emailben történő kapcsolattartás lehetséges.
A kialakult járványhelyzetben előtérbe kerülnek az érintésmentes megoldások. Emiatt szorgalmazzuk a térítési díj átutalással történő kiegyenlítését, ezzel mellőzve a munkavállalók és a szülők/ügyfelek közvetlen találkozását, érintkezését.
A személyes ügyintézés esetén az orrot és a szájat eltakaró maszk használata kötelező. Az ügyintézőn kívül egyszerre csak 1 fő tartózkodhat az erre kijelölt helyen. A térítési díj befizetésénél történő várakozás ideje alatt kérjük a másfél méteres távolságot betartani.
Kérelmek, nyilatkozatok, határozatok, igazolások, bármilyen egyéb papíralapú dokumentum leadására, az iroda előtt, erre a célra kihelyezett postaládán keresztül van lehetőség.
Szem előtt tartva a munkavállalók és a szülők/ügyfelek közös érdekeit, köszönjük megértésüket!
Szombathely, 2020. november 5.

Tisztelettel:
                                                            Szombathelyi Köznevelési Gamesz