Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Suba Zoltán emlékverseny

Iskolánk U13 korosztályos lány csapata Student Comfort SKFT néven 2019.01.26-án az OMB kvalifikációs tornán az "Őryné Merő Nóra U13 Országos Mini Bajnokság Suba Zoltán emlékversenyen" vett részt.
A tornára nevezett 8 csapatot két csoportba sorolták. A csoportban minden csapat megmérkőzött egymással. A MI lányaink derekasan küzdve, helyenként tetszetős játékot produkálva csoport másodikak lettek. Még a legkisebbek is szépen szerepeltek (3. és 4. évfolyamos lányok).
Student (Váci) - Mosonmagyaróvár 3:0
Veszprém SE - Student (Váci) 1:2
Ny-Balatoni RSE - Student (Váci) 3:0
A helyosztó mérkőzésekkel folytatódott a torna. Először a másik csoport legjobbja a Veszprém Akadémia ellen játszottunk egy sima 0:2 vereséget, majd a Halas SE ellen nyertünk 2:0-ra, így lettünk a tornán bronzérmesek. A csapat serleget is kapott az elismerő oklevélen kívül. A mezőny legjobbjának csapatunkból Nagy Stefániát választották.
A csapat tagjai:
Dajbukát Alexandra, Ecseri Boglárka, Somogyi Kármen, Csoh Kitti, Nagy Stefánia, Andrási Vivien, Váraljai Vanda, Horváth Liliána, Dajbukát Tímea
E-napló