Örökös ökoiskola

Iskolánk tantestülete több mint 35 éve nagy figyelmet fordít a környezettudatos magatartás formálására, amely, mint hangsúlyos nevelési cél a pedagógiai programunkban is kiemelten szerepel.
Eredményes tevékenységünk és sikeres pályázat nyomán 2011-ben nyertük el az Ökoiskola címet. 2014-ben ismételten megkaptuk. A 2017-2018. tanévben pályáztunk az Örökös Ökoiskola címre.
Nagy örömünkre 2018. október 13-án kézhez kaptuk az oklevelet, mely alapján 2018. szeptemberétől visszavonásig jogosultak vagyunk az Örökös Ökoiskola név viselésére.
                                                                                                            Horváthné Németh Andrea
                                                                                                           ÖKO munkaközösség vezető