Hurrá! Megnyitott a kalózklub!

Elsőként elutaztunk Gabi nénivel a Kincses-szigetre, ahová az Üveghegyen át vezetett az út, közben egy kalózdalt is próbáltunk megtanulni. Várt ránk az akadálypálya, ahol ügyességben, bátorságban senki nem vallott szégyent! Gabi néni, Eszti néni, Anett néni, Heni néni segítségével is alig győztük a kalózlányokat és kalózfiúkat követni a pályán! Legvégül eldugott kincseket kerestünk, ami a kis kalózok kincses ládikáját gazdagította! A Boszorkánykonyhában Timi néni vajas kaláccsal és kakaóval vendégelte meg az apróságokat. Készültünk a gyerekeknek egy igazi kalóz paravánnal, ahol kalóz-selfiek készültek! Ezt követte a barkácsolás! Gipszből öntött gyönyörű kagylókat festettünk, valamint elkészült a várva várt ládika, amit minden kisgyermek úgy díszített, ahogy a szíve diktálta.
Izgalmas és élményekben gazdag délutánt töltöttünk együtt veletek, köszönjük, hogy eljöttetek!
Legközelebb 2017.11.17-én, pénteken várunk Benneteket a 2. Kalóz Klub foglalkozásra! 
Hozzatok magatokkal egy kis ovistársat, meséljétek el, milyen kalandok várnak itt rátok!

Vidám napot mindenkinek!
Gabi néni, Anett néni, Eszti néni, Heni néni

Képek >>>
 
 
E-napló