(Ex)Vácisok I. röpis találkozója

2019. május 6-án 8 órai kezdettel, az iskola tornatermében. A büfé nyitva lesz már!
Szeretettel várunk minden röpi kedvelő aktív vagy kevésbé aktív volt vácist egy buli röpis napra. Nevezni egy-egy 6 fős csapattal lehet (a csapat lehet koedukált is és játszhat benne idegen, azaz nem exvácis is). Nevezni Pintér Dzsenifernél – a főszervezőnél lehet facebookon, messengeren, vagy a pinterdzseni16@gmail.com e-mail címen. Nevezéseket péntek délig fogadunk el. Eddig már 7 csapatra lehet számítani.
Mit hozzatok magatokkal? Sportfelszerelést, cserecipőt, jókedvet, motivációt a játékhoz, szurkolókat!
Mit kaptok? Élményeket, a közös sportolás, találkozás lehetőségét, emléklapot, érmet, serleget, csokit! smiley
A meccsek után hivatalos eredményhirdetést követően kötetlen beszélgetéses, zenés, bulis hangulatban miénk az ebédlő akár estig!

2019. április 29.
Németh Gábor
E-napló