Öko idegen nyelvi verseny

Március 6-án, szerdán rendeztük meg iskolánk idegen nyelvi környezetvédelmi vetélkedőjét „Because we care” / „Gemeinsam für unsere Umwelt” címmel. A nyolc csapat egy aktuális témát – ebben az évben a vizek élővilágát - vagy éppen az élővilágra leselkedő veszélyforrásokat mutatta be prezentációjában. Mind a német, mind az angol nyelvű kiselőadásokat nagy figyelemmel hallgatta a zsűri. A verseny második részében a három fős csapatok lelkes, vidám hangulatban vetélkedtek tovább. Köszönjük a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és AMI, a Zrínyi Ilona Általános Iskola, a Nyitra Utcai Általános Iskola, a Neumann János Általános Iskola és nem utolsó sorban a Derkovits Gyula Általános Iskola diákjainak a részvételt, valamint tanáraiknak a felkészítést! Bízunk abban, hogy a környezetvédelem ezután is közös szívügyünk marad! A következő tanévben is várjuk a környezetükért tenni akaró csapatokat!

Képek a galériában >>>