Zöld Manó környezetismereti vetélkedő

Szépen teljesítettek diákjaink a Zöld Manó versenyen Március 26-án került megrendezésre a Bercsényi Miklós Általános Iskola által hagyományosan minden év tavaszán megszervezett Zöld Manó környezetismereti vetélkedőn. Az alsó tagozatos tanulóknak meghirdetett versenyen a kisdiákok számot adtak tudásukról. A nagyon széleskörű természetismereti tudásanyagról a versenyen a zsűri is meggyőződhetett hiszen a Váci Mihály Általános Iskola csapata többek között az év élőlényeiről, vagy a védett állatokról szóló feladatlapokat is hibátlanul oldották meg. A zsűri értékelésén elhangzott, hogy a verseny első öt helyén végzett csapatok között minimális 1-1 pont különbség döntött a helyezések között, és a végén ügyességi feladattal sikerült a végleges sorrendet meghatározni. Csizmazia Bálint, Rákli Kálmán és Tóth Milán Máté által képviselt csapatunk végül 5. helyen végzett ebben a szoros versenyben.
Felkészítők:Varga-Hajdu Anett, Kisgazda Tímea
Gratulálunk!

E-napló