VOLLÉ BUDAPEST

Az Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornaterme adott helyt a következő gyermektornának. 13 iskola 29 csapattal képviseltette magát. Mi ismét „kitettünk magunkért”; 7 csapattal,32 tanulóval versenyeztünk, s igazán sikeresen röpiztek a mieink! Csapattagjaink többsége már az új ajándékpólókban versenyzett,jól formálódik a vácis” röpi-szakosztály” igazi sportos,összetartó közösséggé.

Mini leány versenyszám:

I.helyezés---A csapat; Edelényi Júlia,Babos Noémi,Mészáros Georgina,Pénzes Nóra
III.helyezés---B csapat; Dajbukát  Alexandra, Jakab Hanna, Horváth Liliána, Nagy Stefánia, Vörös Gréta
IV.helyezés --- C csapat; Csoh Kitti, Ecseri Boglárka, Molnár Szonja, Váraljai Vanda,Nyári Napsugár,Farkas Bianka

Fiú mini versenyszám:
III.helyezés--- Baán Dominik,Foki Milán,Hódossy Lóránt,Kovács Dominik, Zsákai Krisztofer

Vegyes szupermini versenyszám:
V..helyezés ---Kovács Leila,Halmosi Roland, Molnár Bence,Naisz Gergő,

Lány szupermini  versenyszám:
V.helyezés---Kovács Leila,Ozsvári Tícia,Perger Bíborka,Kappel Kornélia,Kapronczai Blanka

Manó kategória:
VI.helyezés--- Andrási Vivien, Nemes Krisztián, Kolompár Natasa, Ruszó Milán,
Somogyi  Kármen
Köszönet Piri néninek, Roxinak, Gábor bácsinak, s a lelkesen szurkoló szülőknek!