VOLLÉ! 2020 röplabdaverseny

A 2017.10.14-én reggel 9 órától rengeteg labda pattogott és röpködött a Brenner iskola tornatermében. A gyerekek már a tanév elejétől izgatottan várták a tanév első tornáját és szorgalmasan gyakoroltak az edzéseken, valamint a testnevelés órákon.  A felkészülésnek és a lelkesedésnek meg is lett az eredménye! Minden tanulónk éremmel tért haza, az összes induló csapatunk pontszerző helyen végzett.
 
Eredmények:
            -leány gyermek kategória:VI. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Foki Virgínia             
                                   Derdák Cintia
                                   Edelényi Júlia
                                   Németh Laura
                                   Virág Ivett
            -fiú gyermek kategória: V. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Kovács Gergő
                                   Spiegel Marcell
                                   Füzessy Máté
                                   Márczi István
                                   Róka Norbert
                                   Pataki Roland
            -leány mini kategória: IV. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Váraljai Vanda
                                   Ecseri Boglárka
                                   Csoh Kitti
                                   Molnár Szonja
                                   Farkas Bianka
                                   Varga Borbála
 
-leány mini kategória: V. helyezés
            -a csapat tagjai:
Nagy Stefánia
Jakab Hanna
Dajbukát Alexandra
Horváth Liliána
Nyári Napsugár
 
            -leány mini kategória: I. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Mészáros Georgina
                                   Imre Dominika
                                   Pénzes Nóra
                                   Rosta Dorina
                                   Edelényi Júlia
                                   Babos Noémi
            -fiú mini kategória: III. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Foki Milán
                                   Baán Dominik
                                   Pergel Gergely
                                   Ozsvári Ádám
            -fiú szupermini kategória: II. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Halmosi Roland
                                    Rosta Dániel
                                   Molnár Bence
                                   Kovács Dominik
                                   Naisz Gergő
            -leány szupermini kategória: V. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Kovács Leila
                                   Perger Bíborka
                                   Porpáci Réka
                                   Ruisz Fanni
            -leány szupermini IV. helyezés
                        -a csapat tagjai:
                                   Hende Lilla
                                   Kappel Kornélia
                                   Kapronczai Blanka
                                   Tóth Evelin
                                   Hujber Veronika
 
Köszönjük Piri néninek, Niki néninek, Barbi néninek és Gábor bácsinak!

Képek >>>
E-NAPLÓ