Túrázott a 2. A osztály


Városunkban, Márton püspök szülővárosában (akkor még Savaria) rendezik meg minden évben a róla elnevezett teljesítménytúrát. Az idei alkalommal iskolánk 2.A osztályos tanulói szülőkkel, nagyszülőkkel és testvérekkel kibővülve vágtak neki a távnak. A Herman Ottó középiskola udvarán már reggel jó hangulatban beszélgettek, sütiztek a gyerekek, majd elindultunk az első ellenőrzési pont irányába. A napsütéses őszi délelőttön, a pompás őszi avaron folytattuk utunkat még mindig remek hangulatban. A célba éréskor zsíros kenyérrel és forró teával kínáltak bennünket a szervezők. A nap emlékét nemcsak a kitűző és emléklap őrzi, hanem mindaz az élmény, amely még szorosabbá kovácsolta ezt a közösséget. Búcsúzáskor minden résztvevő együtt kiálltott fel: Jövőre veletek ugyanitt!
E-napló