Tornaverseny

Február 6-án került megrendezésre a leány Alapszintű körzeti torna csapatverseny.
Iskolánkat Andrási Tamara, Andrási Vivien, Bokor-Zsákai Friderika, Erdélyi Elena, Geider Anna, Gergó Heléna Sára, Kohajda Tímea és Rudolf Emília képviselték.
A verseny különlegessége volt, nemcsak kimondott tornagyakorlatokat kellett bemutatni a versenyzőknek. A végrehajtandó feladatok között, mint a szekrényugrás és a talajtorna, a gyerekek összemérték erejüket függésben és kézállás közbeni testsúly áthelyezésben, valamint a bírák megmérték, hogy 5 nyusziugrásból milyen messzire tudnak elugrani a gyerekek.
A lányok önmagukat legyőzve nagyon szépen szerepeltek a versenyen. A kezdeti nagy izgalom után jól érzeték magukat ezen a délutánon.
Iskolánk csapata bronz minősítést szerzett.