Testhőmérséklet mérés október 1-től

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Kiegészítés a házirendhez

 

Október 1-től 7:00 –től a tanulók csak a hátsó bejárati ajtón jöhetnek be. A főbejárati ajtók zárva lesznek. Minden érkező köteles először kézfertőtlenítőt használni, majd 10 perc várakozás után testhőmérsékletet méretni. A belépők az összekötő folyosón - vagy a zsúfolódás megelőzésére - az udvaron kell, hogy várakozzanak, majd a mérést követően szakaszosan mennek fel a tantermekbe. A mérést a reggeli ügyeletben levők végzik.

Kérjük, hogy mindenki időben, azaz 7:45-ig érkezzen meg. A kísérő hozzátartozók a testhőmérséklet mérésének helyéig kísérhetik a tanulókat.

8:05-kor a hátsó ajtót kulcsra zárjuk (mint eddig is tettük), innentől az egész nap folyamán csak a főbejárati ajtón lehet közlekedni.

 

 Fenti intézkedés visszavonásig érvényes.

 

 

Szombathely, 2020. szeptember 29.

                                                                                                       iskolavezetőség

E-napló