Környezetvédelmi vetélkedő

2018. március 7-én került sor iskolánkban - a már hagyománnyá vált - ÖKO idegen nyelvi vetélkedő városi szintű lebonyolítására. Ezúttal az előzetes felkészülés aktuális témája a 2018-as év élővilága volt. Mind a német, mind az angol nyelvű prezentációkat nagy figyelemmel hallgatta a zsűri, ami köszönhető volt a jól felkészített diákoknak és a változatos, színpompás képi megjelenítésnek egyaránt. A délután folyamán lelkes, vidám hangulatban versenyeztek az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, az Oladi Általános Iskola, a Reményik Sándor Evangélikus Általános Isk. és AMI, valamint a Dési Huber István Általános Iskola diákjai. A jó csapatmunkának köszönhetően szép eredmények születtek. Bízunk abban, hogy jövőre is hasonló közös élményben lehet részünk.