KÖNYVTÁRAK ÉJSZAKÁJA 2017

A megmozdulás célja: az iskolai könyvtár szerepének, az olvasásnak a népszerűsítése és közösségformálás.
Október 13-án mi is kinyitottuk könyvtárunkat a szülők, gyerekek, érdeklődők számára. Este 10 óráig hirdettük a nyitva tartást. Az óriás élő társasjáték – Szilvi néni ötleteivel és vezetésével - nagy sikert aratott gyermekek és felnőttek körében egyaránt. Több fordulóban mérték össze a csapatok tudásukat. Minden csapat kiválasztotta a „bábuját”, és a közönség szurkolása, segítségnyújtása közepette lépegetett a cél felé. A nyerteseknek apró meglepetés ajándékokkal kedveskedtünk. Az ügyes kezűek kulcstartót vagy táskadíszt készíthettek. Jó volt látni, hogy gyerekek és szüleik közösen töltötték az estét. Közben olvasgattak, filmet néztek, sőt a mindig lelkes szülői munkaközösség közreműködésével működtetett büfében olthatták szomjukat, csipegethettek a finom, egészséges harapnivalókból. Reméljük jövőre is sikerül hasonlóan jó hangulatú estét szerveznünk, hiszen immár jelmondatunkká vált: Nincs két egyforma könyvtárak éjszakája a Váciban! Jövőre is színes programokkal várunk minden érdeklődőt!
 
Képek >>>
E-napló