Fröhliche Weihnacht überall

December 19-én 14 órai kezdettel tartottuk meg iskolánk aulájában a két tanítási nyelvű csoportjaink főszereplésével, „Fröhliche Weihnacht überall” címmel, a német nyelvű adventi műsorunkat.

A második és harmadik évfolyamosok vidám kiskukták lettek, akik igazán jó dolgot sütöttek ki, dalocskáikkal közelebb csalogatták szívünkhöz a karácsonyt.

Az ötödik évfolyamosok előadásukkal felhívták a karácsony igazi lényegére a figyelmet. A béke, a szeretet, az öröm és a hála fényét ajándékozták nekünk.

A műsor a negyedik évfolyamosok bábjátékával zárult, akik a legkisebb fenyőfa szép történetét adták elő. Köszönjük diákjainknak a szereplést, Zsuzsa néninek, Timi néninek és Anett néninek a felkészítést, Barbi néninek a technikai háttér biztosítását.

Boldog Karácsonyt! Frohe Weihnachten!

Képek a galériában >>>