Ex Vácisok Röpis találkozója 2022

A pandémia ideje alatt sokak elvesztették szabadságélvezetüket, háttérbe szorult a minőségi szabadidő töltése. 2 év kihagyás után ismét megrendezésre kerül az Ex Vácisok Röpis találkozója. Várunk szeretettel minden olyan volt Vácis diák jelentkezését, aki szeretne egy kicsit a régi ismerősökkel, barátokkal találkozni és egy nagyot röplabdázni. Kérlek írjátok meg, hogy a 14. csütörtöki vagy a 15. pénteki nap lenne jobb számotokra. A többség szavazata szerint lesz ez eldöntve melyik a megfelelőbb időpont.
Ha nem tudnak teljes létszámmal kiállni a csapatok, nem gond. Majd helyben kialakítjuk, lehet hozni barátokat, ismerősöket... Fő a normális hozzáállás, sportszerű viselkedés!
2007-ben indult a versenyszerű röplabdázás iskolánkban, tehát 15. éves jubileumot is ünneplünk ezzel a találkozóval!