2. Kalóz Klub beszámoló


Kedves Szülők és Gyerekek!

Sikeresen lezajlott 2. Kalóz Klub programunk ez alkalommal egybekötve az óvodás rajzpályázat díjkiosztójával. Az Arany János emlékév alkalmából nagycsoportos óvodásoknak meghirdetett pályázaton gyönyörű, fantáziadús alkotások születtek. A helyezettek ajándékcsomagot és oklevelet vehettek át Vörös Lívia tagozatvezetőtől.  A kiállítás megnyitója után elkezdődött a zenés-táncos bemelegítés, majd a Boszorkánykonyhában lekváros kaláccsal és kakaóval vendégeltük meg a kis kalózokat. A kézműves kuckóban bőrből karkötőt, papírból szemtakarót készítettek az ügyes kis kezek. A szülők iskolaérettségről, óvoda-iskola átmenetről beszélgettek a könyvtárban pedagógusainkkal. A délután nagyon kellemesen és hasznosan telt el! Várunk mindenkit legközelebb is!

E-napló