2016/2017. tanév

Nemzetközi pályázatok : eredmény: felkészítő:
SCHWEDT (Németország) Korosztályában a legjobb: Szopori Flóra  Horváth Andrea
LIDICE (Csehország) Kiemelt díj: Horváth Anna Vörös Lívia
LIDICE (Csehország) Szakács Vanda  Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán)    Jutalmazottak:  Antal Jázmin Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán) Szalai Letícia Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán) Szigeti Lilla Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán) Gerencsér Borbála Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán) Kreinbacher Nikol Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán) Schindler Lisa Vörös Lívia
Környezetvédelem (Japán) Somos Emília Horváth Andrea
JAPÁN (Kanagawa) Különdíj: Csoh Kitti  Vörös Lívia
Szlovén Katasztrófavédelem I. helyezett: Edelényi Júlia Rákos József
Szlovén Katasztrófavédelem Kacsics Boglárka Rákos József
Szlovén Katasztrófavédelem II. helyezett: Nyírvári Melánia Rákos József
„CSODÁS TETTEK” Nemzetközi Vándorkiállítás (Hatvan) Díjazott: Dorfer Melissza Vörös Lívia
„CSODÁS TETTEK” Nemzetközi Vándorkiállítás (Hatvan) Finta Borbála Vörös Lívia
„CSODÁS TETTEK” Nemzetközi Vándorkiállítás (Hatvan) Gerencsér Borbála Vörös Lívia
„CSODÁS TETTEK” Nemzetközi Vándorkiállítás (Hatvan) Kreinbacher Nikol Vörös Lívia
„CSODÁS TETTEK” Nemzetközi Vándorkiállítás (Hatvan) Németh Zsuzsanna Vörös Lívia
„CSODÁS TETTEK” Nemzetközi Vándorkiállítás (Hatvan) Csoportos elismerés Vörös Lívia
 
Országos pályázatok : eredmény: felkészítő:
„Költészet a kastélyban” Középiskolás kategória különdíja:  Kiss Nóra  Vörös Lívia
„Csodálatos barlangvilág” I. helyezés:  Pintér Alexandra Vörös Lívia
„Csodálatos barlangvilág” III. helyezés: Gerencsér Borbála Vörös Lívia
„Csodálatos barlangvilág” Dícsérő oklevél:  Horváth Csenge Vörös Lívia
„Csodálatos barlangvilág” Kiss Bíborka Vörös Lívia
„Csodálatos barlangvilág” Kiss Nóra Vörös Lívia
„Csodálatos barlangvilág” Szigeti Lilla Vörös Lívia
„Kamilla az év gyógynövénye” Különdíj: Németh Laura Vörös Lívia
Szombathelyi szobrok III. helyezés: Szibler Viktória  Rákos József
Nemzetiségi rajzpályázat Különdíj: Kreinbacher Elena Vörös Lívia
Mit láttam az erdőben?  II. helyezés: Kapronczai Blanka Takács Gábor
Mit láttam az erdőben?  V. helyezés: Horváth Evelin  Takács Gábor
Református Misszió II. helyezés:  Halász Levente Takács Gábor
Református Misszió Különdíj: Rosta Péter  Takács Gábor
Csodálatos barlangvilág II. helyezés: Kiss Bíborka Vörös Lívia
Csodálatos barlangvilág III. helyezés: Zsákai Gerda Vörös Lívia
Hunyadiak Kora III. helyezés: Nagy Natália  Vörös Lívia
Petőfi Irodalmi Múzeum díjazott: Nyírvári Melánia Horváth Andrea
Petőfi Irodalmi Múzeum Rosta Norina  Vörös Lívia
Petőfi Irodalmi Múzeum Varga Krisztián Vörös Lívia
Szivárvány Rajzverseny III. helyezés: Szibler Viktória  Rákos József
Szivárvány Rajzverseny Különdíj: Szabó Dávid  Rákos József
Sok van mi csodálatos II. helyezés:  Balikó Georgina Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos III. helyezés: Bársony Boglárka Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Közönségdíj: Finta Liliána Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Rosta Norina Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Internetes szavazás díjazottjai: Balikó Georgina Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Bársony Boglárka Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Finta Liliána Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Kosztrub Laura Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Mezei Bálint Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Rosta Norina Vörös Lívia
Sok van mi csodálatos Varga Borbála Vörös Lívia
 
Megyei, városi pályázatok: eredmény: felkészítő:
Díszmadár kiállítás Fődíj: Doktorics Flóra Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás I. helyezés: Nyírvári Melánia Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás Szopori Flóra Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás II. helyezés: Foki Virgínia Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás III. helyezés: Derdák Cintia Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás Zsákai Gerda Horváth Andrea
Így látom én I. helyezés: Horváth Benedek Vörös Lívia
Így látom én II. helyezés: Horváth Máté Horváth Andrea
Így látom én III. helyezés: Németh Zsuzsanna Rákos József
Így látom én Dícsérő oklevél: Kacsó Szabolcs Rákos József
Így látom én Kiss Nóra  Rákos József
Így látom én Nyírvári Melánia Horváth Andrea
Így látom én Szakály Sarolta Vörös Lívia
Biblia óra díjazott: Zsákai Gerda a tanuló önállóan készült
Magyar Huszár II. helyezés:  Szigeti Lilla  Vörös Lívia
Óperenciás díjazott: Csernátoni Luca Takács Gábor
Óperenciás Fodor Vanda  Rákos József
Bartók Emléknap (Szentgotthárd) I. helyezés: Doktorits Flóra  Rákos József
Bartók Emléknap (Szentgotthárd) Különdíj: Németh Dorina Rákos József
Víz Világnapja díjazott: László Viktória  Rákos József
Víz Világnapja Kiss Vivien Rákos József
Víz Világnapja Horváth Erik Rákos József
Testvérmúzsák díjazott: Horváth Máté Rákos József
Testvérmúzsák Rácz Anna  Horváth Andrea
Univerzum rajzverseny I.helyezett: Skoda Patrícia Takács Gábor
Művészetoktatás napja díjazott:  Németh Dorina  Horváth Andrea
Művészetoktatás napja Zsákai Gerda Rákos József
Szociális Hét díjazott:  Perger Bíborka Horváth Andrea
Szociális Hét Imre Dominika Vörös Lívia
 
E-NAPLÓ