2015/2016. tanév

Nemzetközi pályázatok : eredmény: felkészítő:
Kanagawa (Japán) Különdíj: Apró Janka Vörös Lívia
Nova Zagora ( Bulgária) diploma:   Apró Janka Vörös Lívia
Nova Zagora ( Bulgária) diploma: Fodor Vanda Vörös Lívia
Nova Zagora ( Bulgária) diploma: Koller Emese Vörös Lívia
Nova Zagora ( Bulgária) diploma: Nagy Dzsenifer Vörös Lívia
Ukrán 2. helyezés:  Nagy Gergely Vörös Lívia
Ukrán speciális díj: Papp Jázmin Vörös Lívia
Ukrán speciális díj: Szalai Laura Vörös Lívia
Lidicie (Cserhország ) különdíj: Tiborc Mira Vörös Lívia
Schwedt ( Németország ) 1. helyezés: Rosta Norina Vörös Lívia
Tokyói Környezetvédelmi Rajzpályázat díjazott: Friedrich Viktória Vörös Lívia
Tokyói Környezetvédelmi Rajzpályázat díjazott: Papp Jázmin Vörös Lívia
Tokyói Környezetvédelmi Rajzpályázat díjazott: Schindler Lisa Vörös Lívia
Tokyói Környezetvédelmi Rajzpályázat díjazott: Somos Emília Vörös Lívia

 
Országos pályázatok : eredmény: felkészítő:
Katasztrófák és megelőzésük díjazott: Thököly Máté Rákos József
„Óvd és tedd jobbá környezeted” díjazott:  Gál András Vörös Lívia
„Óvd és tedd jobbá környezeted” díjazott: Papp Jázmin Vörös Lívia
Generali: Mozgás és egészség 2. helyezés: Gerencsér Borbála Vörös Lívia
Generali: Mozgás és egészség Nagy Gergely Vörös Lívia
Ceve 3. helyezés: Apró Janka Vörös Lívia
Gróf Széchenyi Család Alapítvány 1. helyezés: Apró Janka Vörös Lívia
Gróf Széchenyi Család Alapítvány 3. helyezés: Gál András Vörös Lívia
Odafönn találkozunk 1. helyezés: Dorfer Melissza Vörös Lívia
Odafönn találkozunk 1. helyezés: Gerencsér Borbála Vörös Lívia
Odafönn találkozunk 2. helyezés: Kreinbacher Nikol Vörös Lívia
Mit kell tenned az egészséged megőrzése érdekében? díjazott: Fodor Ramóna Vörös Lívia
Álomút 1. helyezés: Zsákai Gerda Vörös Lívia
Álomút díjazott:   Novák Melissza Vörös Lívia
Álomút díjazott: Szigeti Lilla Vörös Lívia
Magyar címer és zászló 3. helyezés (középiskolások között: Fodor Ramóna Vörös Lívia
Népmesék világa arany minősítés: Molnár Szonja Vörös Lívia
Parafrázisok országos döntős: Kenesei Roxána Takács Gábor
Kézműves országos döntős: Lovagi Vivien Horváth Andrea
Grafika országos döntős:  Pergel Gergely Rákos József
Grafika  Werderics Cintia Rákos József
Természetvédelmi alkotópályázat 2. helyezés: Kovács Eliza Takács Gábor
Csodálatos barlangvilág 1. helyezés: Pintér Alexandra Vörös Lívia
Csodálatos barlangvilág 3. helyezés: Gerencsér Borbála Vörös Lívia
„Sok van mi csodálatos” díjazot: Balikó Georgina Vörös Lívia
„Sok van mi csodálatos” Bársony Boglárka Vörös Lívia
„Sok van mi csodálatos” Kosztrub Laura Vörös Lívia
„Sok van mi csodálatos” Mezei Bálint Vörös Lívia
„Sok van mi csodálatos” Varga Borbála Vörös Lívia
Astellas pályázat díjazott: Kosztrub Laura Vörös Lívia
Astellas pályázat Rosta Norina Vörös Lívia
Raabe Klett Kiadó 1. helyezés (csapat):  Héjj Panna  Vörös Lívia
Raabe Klett Kiadó Kosztrub Laura Vörös Lívia
Raabe Klett Kiadó Horváth Liliána Vörös Lívia

 
Megyei, városi pályázatok: eredmény: felkészítő:
Díszmadár kiállítás fődíj: Gerencsér Borbála Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás 1. helyezés: Boda Patrik Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás Nyírvári Melánia Takács Gábor
Díszmadár kiállítás Zsákai Gerda önállóan készült
Díszmadár kiállítás 2. helyezés: Dorfer Melissza Horváth Andrea
Díszmadár kiállítás László Viktória Takács Gábor
„Így látom én” 2.helyezés: Szopori Flóra Horváth Andrea
„Így látom én” különdíj:    Bódizs Bence Rákos József
„Így látom én” Basa Liliána Takács Gábor
„Így látom én” okleveles:  Balikó Georgina Takács Gábor
„Így látom én” Kacsó Szabolcs Takács Gábor
„Így látom én” Kiss Brigitta Takács Gábor
„Így látom én” Kovács Eliza Takács Gábor
Ruhaipari rajzpályázat 1.helyezés: Gerencsér Borbála Horváth Andrea
Ruhaipari rajzpályázat Somos Emília Horváth Andrea
Szépítő Egyesület különdíj: Nyírvári Melissza Takács Gábor
Családi délután 3.helyezés: Szibler Viktóia Rákos József
Családi délután különdíj: Rudolf Alexandra Rákos József
Családi délután díjazott: Basa Liliána Takács Gábor
„Ne vásárolj, fogadj örökbe” 2.helyezés: Dorfer Melissza Takács Gábor
„Ne vásárolj, fogadj örökbe” Varga Krisztián Takács Gábor
„Ne vásárolj, fogadj örökbe” 3.helyezés: Kovács Eliza Takács Gábor
„Ne vásárolj, fogadj örökbe” Skoda Patrícia Takács Gábor
„Gyermekszemmel” rajzverseny 1.helyezés: Apró Janka Takács Gábor
„Gyermekszemmel” rajzverseny 2.helyezés: Skoda Patrícia Takács Gábor
„Itt a farsang, áll a bál” díjazott: Apró Janka Takács Gábor
„Itt a farsang, áll a bál”                    Nyírvári Melissza Takács Gábor
„Itt a farsang, áll a bál” Pénzes Nóra Takács Gábor
„Itt a farsang, áll a bál” Rosta Norina Takács Gábor
„Óperenciás” díjazott: Kacsó Szabolcs Takács Gábor
„Óperenciás” Németh Míra Takács Gábor
„Magyar huszár” díjazott: Gerencsér Borbála Horváth Andrea
„Közlekedésbiztonság gyerekszemmel” díjazott: Kiss Nóra Rákos József
„Közlekedésbiztonság gyerekszemmel” Németh Zsuzsanna Rákos József
Víz világnapja díjazott: László Viktória Rákos József
Víz világnapja Puly Florencia Rákos József
Víz világnapja Skoda Patrícia Rákos József
Testvérmúzsák díjazott:   Németh Zsuzsanna Rákos József
Testvérmúzsák         Szopori Flóra Horváth Andrea
Művészetoktatás Napja díjazott: Seres János József Gáspár Gabriella
Művészetoktatás Napja Kreinbacher Nikol Horváth Andrea
Művészetoktatás Napja Horváth Zselyke Rákos József
Embertől emberig 2.helyezés:  Kiss Vivien Vörös Lívia
Embertől emberig 3. helyezés: Varga Regina Vörös Lívia
Embertől emberig különdíj: Farkas Lili, Pék Dorina Vörös Lívia
„Az én családom” díjazott: Héjj Panna Rákos József
 
E-NAPLÓ